آریو : طراحی داخلی زیبا

اطلاعاتی در خصوص طراحی داخلی «آریو» مونتاژ شده توسط «سایپا» :

زمانی که به درون خودروی «آریو» وارد می شوید با مونتاژی با کیفیت خیلی خوب مواجه می شوید در واقع مشاهده خواهید نمود که در درون این اتومبیل همه چیز به خوبی با یکدیگر چفت شده است .

همه در زمانی که «آریو» را خریداری می نمایند به نسبت پولی که پرداخت می کنند توقع ندارند که با کابین لوکسی مواجه شوند ولی با وجود توقع نداشتن در زمان ورود به کابین با یک طراحی خیلی عالی روبه رو می شوند .

در واقع باید گفت که «آریو» در رنج قیمتی 50.000.000 تومان بهترین طراحی داخلی را از آن خود ساخته است .

داشبورد نه خیلی شلوغ و نه خیلی خلوت، تریم چوبی با فرمانی که در سمت چپ قرار گرفته در کنار دکمه‌های کنترل کننده یک فضای خوب را ایجاد کرده‌اند.

کابین جادار

یکی دیگر از دلایلی که شما را تشویق خواهد کرد به سراغ این سدان چینی بروید، احتمالا ابعاد داخلی کابین آن است.

چرا که شما اگر یک خانواده ۴ نفره را داشته باشید به راحتی میتوانید در داخل این خودرو مستقر شده و به مسافرت‌های درون شهری یا برون شهری خود بپردازید.

طراحی ظاهری زیبا

همه ما قبول داریم که تویوتا یک کمپانی فوق‌العاده در تولید خودرو است، ولی اگر شما بخواهید با وضعیت کنونی کشورمان یک خودروی تویوتا حتی مدل ۲۰۰۵ و یا ۲۰۰۶ هم بخرید باید بیش از ۷۰ میلیون تومان هزینه کنید، تا خودرویی را بخرید که چندین سال از زمان تولید آن گذشته است. شما با خرید S300 می‌توانید یک کپی دقیق از TOYOTA ALLION 2007 را سوار شوید.

بنابراین شما با حدود ۵۰ میلیون تومان می‌توانید سوار یک خودرو با شکل ظاهری تویوتا شوید.

چهره ظاهری آریو یا همان s300 بسیار یک‌دست و هماهنگ طراحی شده، و طرز قرار گیری و طراحی چراغ‌ها در کنار جلوپنجره زیبا یک خودرو شیک را پدید آورده است.

البته شاید طراحی این خودرو از نظر شما کمی قدیمی باشد ولی در شرایط کنونی کشور از لحاظ ظاهری، آریو یک امتیاز مثبت خواهد گرفت.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید