با خودروی ساینا بیشتر آشنا شوید

خبرگزاری میزان :

اتومبیل ساینا موفق شده است به عنوان یک خودروی خوب و ایمن در میان خودروهای تولید داخل معرفی گردد .

این خودرو یک خودروی کاملا ایرانی می باشد . چیزی که سبب شده است این خودروی ایرانی را به عنوان یک خودروی ایمن معرفی نماید بهره مندی از تکنولوژی مدرن و همچنین طی نمودن آزمایش عابر پیاده می باشد .

این خودرو دارای موتور 1.5 لیتری می باشد که با استاندارد یورو4 اروپا تطبیق دارد

همچنین این اتومبیل دارای ترمز ABS می باشد که از سیستم EBD بهره گرفته است .

 

ابعاد ساینا با طول 4215 میلی‌متر، عرض بدون درنظر گرفتن آیینه ها 1663 میلی متر و ارتفاع 1484 میلی متر در نظر گرفته شده و وزن آن بدون سرنشین 1050 کیلوگرم تعیین شده است.

از دیگر ویژگی های ساینا می توان به مصرف سوخت ساینا در سیکل ترکیبی ۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر اشاره کرد که این خودرو را در رده ی خودروهای کم مصرف قرار داده و این موارد قطعا رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت

ساینا با کمربند ایمنی قابل تنظیم ارتفاع و پیش کشندگی، نمایش دمای محیط بیرون، قفل مرکزی، قفل ایمنی، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دارای کابینی مطمئن برای سرنشینان و مجهز به سامانه نگهدارنده صندلی کودک است.

ساینا دارای ۲ ایربگ سرنشینان جلو و سیستم ضد سرقت است و همه امکانات به روز شده در خصوص آینه ها، صفحه نمایش، سنسور پارک دنده عقب در آن دیده می‌شود.

می تواند حداکثر 87 اسب بخار و 128 نیوتن متر گشتاور را تولید کند. این موتور همان پیشرانه M15 است و روی آن گیربکس 5 سرعته دستی نصب شده است.

گفتنی است ساینا در دو مدل EX و SX  ارائه شده است و باتوجه به اینکه مدل SX از شیشه عقب برقی، سیستم تهویه اتوماتیک و آیینه های برقی محروم مانده، قیمتی کمتر از EX  دارد و برای این خودرو رنج قیمت 26 تا 28 میلیون تومان درنظر گرفته شده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید