رقبای ساینا در بازار دست دوم فروشی ها

در زیر نگاهی می اندازیم به خودروهایی که می توانند رقیب ساینا باشند ( البته در بازار دست دوم فروشی ها ) :

اگر معادل قیمت ساینا ( در حدود 28.000.000 تومان )  پول داشته باشیم و به بازار دست دوم فروشی های خودرو برویم میتوانیم انتخاب های زیادی داشته باشیم ولی در کل ما در اینجا فقط به خودروهایی اشاره کرده ایم که عمرشان زیر 5 سال گذشته است .

یکی از گزینه هایی که برای شخص وجود دارد خودروی ام وی ام 315 آن هم مدل 92 می باشد که به نظر گزینه بدی نمی آید تازه این گزینه زمانی خیلی مناسب تر می باشد که صاحبش توانسته باشد از این خودرو در شرایط خوبی نگه داری کرده باشد  .

انتخاب بعدی می‌تواند پژو پارس دوگانه‌سوز مدل سال ۹۲ باشد که ۶۸ هزار کیلومتر راه رفته اما کاملا تمیز است.

رانای تولید شده در سال ۹۳ هم گزینه بدی نیست؛‌ ۳۲ هزار کیلومتر راه رفته.

ما یک رانای مدل سال ۹۳ هم پیدا کردیم که ۲۴ هزار کیلومتر کارکرد دارد و می‌توان آن را با ۲۸ میلیون تومان صاحب شد.

از دیگر گزینه‌های وسوسه‌انگیز باید به ۲۰۶ تیپ‌۳ اشاره کنیم که ۱۳ هزار کیلومتر راه رفته، تولید سال ۹۰ است و صاحبش حاضر شده آن را ۲۵ میلیون تومان بفروشد.

ریوهای تولید شده در سال ۹۰ هم می‌توانند انتخاب‌های بدی نباشند؛‌ خرید آنها نباید بیشتر از ۲۵ میلیون تومان خرج روی دست‌تان بگذارد.

در بازار دست دوم فروشنده‌های زیادی پیدا می‌کنید که تندر ۹۰ تولید شده در سال ۹۱ خود را عرضه می‌کنند و می‌توان با آنها به قیمت ۲۸ میلیون تومان به توافق رسید.

از میان خودروهای چینی هم می‌توان به گزینه‌هایی مثل لیفان ۶۲۰ فکر کرد اگر چه ما آن را توصیه نمی‌کنیم چون عقیده داریم خرید رانای دست دوم به هر حال انتخاب منطقی‌تری به حساب می‌آید

ساينا ، صفر تا صد لذت رانندگي

مديريت پلتفرم يكي از ويژگي هاي خودروسازان بزرگ دنياست . اين محصول حاصل مديريت پلتفرم گروه خودروسازي سايپا مي باشد. خانواده هاي ايراني مي توانند تمام انتظارات خود را از يك خودروي خانوادگي در اين محصول مجسم نمايند. ويژگي هايي هچون ارگونومي مناسب ، دسترسي آسان به تجهيزات داخلي ، طراحي مطلوب نماي بيروني و همچنين سيستم تعليقي كه از استاندارد هاي روز دنيا پيروي مي نمايد را مي توان در اين خودرو ديد.

اين خودرو داراي موتور 1.5 ليتري منطبق با استاندارد يورو 4 اروپا مي باشد. ترمز ABS مجهز به سيستم EBD از ويژگي هاي ديگر اين محصول مي باشد. تمامي اين ويژگي ها عنوان شده مي تواند لذت صفر تا صد رانندگي را براي سرنشينان اين محصول به ارمغان آورد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید