قیمت چانگان ایدو | CHANGAN EADO هاچ بک

قیمت خودروی «ایدو» یا همان «EADO» در نسخه هاچ بک خود با توجه به میزان امکاناتشان و همچنین با توجه به اینکه از لحاظ فنی در چه سطحی قرار دارند متفاوت است .

تفاوت انواع «ایدو» از بعد فنی و همچنین میزان امکانات موجود در آن ها خودرو «ایدو» را به طور کلی در 7 نسخه متفاوت قرار داده است .

خودروی «ایدو» هاچ بک که به گیربکس دستی مجهز شده است و در نسخه 1.6 لیتری قرار گرفته است معادل 78.000 یوان است این مدل از این خودرو با این قیمت ارزان ترین مدل این خودرو است .

گران قیمت‌ترین «EADO» هاچ‌بک نیز نسخه ۱.۵ لیتری توربو اتوماتیک، با قیمت ۱۱۰ هزار یوان است.

 

امکانات رفاهی و ایمنی:

هرچند در نگاه اول به نظر می‌رسد اصلی‌ترین اسلحه «چانگان EADO XT» ظاهر جذاب آن باشد اما «سایپا»یی‌ها با شناخت دقیق از بازار تصمیم گرفته‌اند این خودرو را با توان بیشتری به بازار بفرستند و به همین دلیل شاهد عرضه لیست بلند بالایی از آپشن‌های رفاهی و ایمنی بر روی این خودرو هستیم تا جایی که EADO XT از این نظر به‌راحتی می‌تواند شانه‌به‌شانه خودروهای گران‌قیمت بازار حرکت کند.

در بخش ایمنی که این روزها در بازار کشورمان هم اهمیت بالایی پیدا کرده است، EADO XT لیست کاملی از ایربگ ها را عرضه می کند که شامل ایربگ های راننده و سرنشین، ایربگ‌های جانبی جلو و ایربگ‌های پرده است تا به این ترتیب حتی در زمان تصادف‌های جانبی هم ایمنی سرنشینان در حد بالایی تامین شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید